Działalność


Sprawdzanie wierności współmałżonka, partnera.

     Pracujesz poza granicami Polski? Gdy przyjeżdżasz do domu, żona dziwnie się zachowuje, ciągle boli ją głowa i "nie ma ochoty"? Sąsiedzi patrzą na Ciebie z uśmieszkiem i coś komentują między sobą na Twój widok? Dzieciaki w domu mówią o fajnym wujku? A może pieniążki z konta znikają w tempie dotąd niespotykanym, bo utrzymujesz dodatkowego "członka" rodziny? Masz wątpliwości, podejrzenia, doszły do Ciebie alarmujące informacje? Nie każda plotka jest prawdziwa, ale jedna może być...

    Skontaktuj się z nami, poradzimy co zrobić, jakie są możliwości, jak wyjść z trudnej sytuacji. Dyskretny monitoring, podsłuch w Twoim domu lub obserwacja prowadzona przez nas może rozwiać Twoje wątpliwości.

     A może Twój współmałżonek pracując za granicą coraz rzadziej się z Tobą kontaktuje? Nie odbiera telefonu albo szybko się rozłącza?  Wizyty w domu są już sporadyczne a on mówi, że musi już wracać bo ma więcej pracy? Ty zostajesz w domu z dziećmi, które tatusia widzą częściej na zdjęciu niż w domu? A pieniędzy na konto wpływa coraz mniej? Za dużo znaków zapytania? Właśnie. Możemy sprawdzić, co Twój współmałżonek czy partner życiowy faktycznie robi za granicą. To już nie jest przeszkoda. Możemy udać się za nim i sprawdzić jego wiarygodność.


Problemy rodzinne

     Nie radzisz sobie ze swoim dzieckiem? Znika całymi dniami, jego znajomi są dla Ciebie co najmniej podejrzani? Syn czy córka dziwnie się zachowują jakby byli pod wpływem jakiegoś środka? Nie czekaj!!! Możemy obserwować Twoją pociechę, sprawdzić z kim się zadaje, czy nie wpadła w niewłaściwe towarzystwo, czy nie sięga po niedozwolone używki. My nie wychowamy Twojego dziecka, ale możemy pomóc Tobie.

    Chcesz się ożenić lub wyjść za mąż? A może martwisz się jako rodzic przyszłego pana młodego lub panny młodej? Możesz sprawdzić swoją przyszłą "drugą połówkę" lub przyszłego zięcia czy synową. Szkoda, żebyś musiał płacić później na cudze dziecko, bo nie o wszystkim wiedziałeś. Albo Ty będziesz utrzymywała "nieroba i alkoholika". A przecież mówił przed ślubem, że właśnie dostał super pracę i będziecie żyli w luksusie i dostatku... A jest facetem z "przeszłością". Możemy Ci pomóc!

 

Wywiad gospodarczy

    Twoja firma ma zamiar podpisać "lukratywny kontrakt"? Wydaje Ci się, że złapałeś Pana Boga za nogi? A może warto sprawdzić kontrahenta. Na pozór wszystko wydaje się piękne. Ogromne, zrobione "na bogato" biura zrobiły na Tobie wrażenie? Nie zachłyśnij się. Znamy przypadki, gdzie oszuści wynajmowali ekskluzywne biura, żeby tylko wyciągnąć od Ciebie pieniądze lub towar. Nie podpisuj w "ciemno". To naprawdę niewielki koszt, żeby sprawdzić przyszłego partnera biznesowego. A straty mogą być spore... Szkoda pięknego domu, na który tyle lat pracowałeś, samochodu, na który zasłużyłeś ciężką pracą... Podpowiemy jak to zrobić, sam podejmiesz decyzję, czy nas do tego wynająć. Nic na siłę. To TY podejmujesz ostateczną decyzję o współpracy. Rozważ korzyści i koszty.

 

Monitoring i GPS .

    Twoje firmowe samochody "nabijają" kilometry? Boisz się o swoich bliskich, gdzie są w tej chwili? Czy nie pojechali w nieznane Ci miejsce? Od tego jest GPS!

     W Twojej firmie źle się dzieje? Znika towar i pieniądze a pracownicy robią wielkie oczy? A może są nielojalni i "walą prywaty" Twoim sprzętem w czasie, gdy powinni pracować uczciwie dla Ciebie? To też możemy sprawdzić. Dyskretny nadzór ukrytymi kamerami lub bezpośrednia obserwacja i wszystko możesz wiedzieć.  

   Może obawiasz się, że jesteś podsłuchiwany? Możemy to sprawdzić. Dysponujemy odpowiednimi kwalifikacjami oraz sprzętem żeby to sprawdzić. Wiemy gdzie szukać, bo sami robiliśmy takie rzeczy.  

    Zajmujemy się montażem zestawu monitoringu w domach, biurach, firmach. Współpracujemy w tym zakresie z bardzo dobrymi dostawcami markowego sprzętu. Sprzedajemy i montujemy lokalizatory GPS w samochodach lub innych środkach transportu.